Beslenme & Diyet

Definasyon Nedir? Definasyonda Nasıl Beslenilmeli?

Definasyon

Fit görünmek mi istiyorsunuz? Yağ oranınızı düşürüp kaslarınızın belirgin şekilde ortaya çıkması hayaliniz mi? Sosyal medya da gördüğünüz göz alıcı fotoğraflardaki gibi mi görünmek istiyorsunuz? Sizin ilacınız belli. Definasyon.

Definasyon, az kas kaybıyla maksimum yağ yakımı sağlamak için çaba sarf etme sürecidir. Parçalı görünüm isteyenlerin buluşma noktasındayız. Bulk döneminde yüksek miktarda kas yapılabilir ancak yağ oranı da beraberinde artar. Kasların üzerinde duran yağ kütlesi istenilen görünümü engeller. Bulk da doğru beslendiyseniz yağlanma daha az olacaktır ancak yine de azımsanmayacak kadar çok olacaktır. Bulkla alakalı yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıda verdiğim 15 haftalık definasyon süreci videosundan da faydalanabilirsiniz.

Definasyon Kürü

Sizlere Savaş Cebeci’nin programlarını vereceğim. Kendisine www.savascebeci.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Fitnessla ilgilenen herkesin takipçisi olmasını öneririm. Definasyon kürü ile ilgili çalışma ve beslenme programlarını aşağıya bırakıyorum.

Definasyon Programı

Definasyon Beslenme Programı

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Haluk Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Haluk
Ziyaretçi
Haluk

Definisyon sürecinde beslenmeye dikkat etmek gerekiyor. Definisyon diyetimi yaparken anlattıklarınıza sadık kalmaya özen göstereceğim.